מגילת עצמאות

נציבות תלונות

 


 

תפוצת נאטו

 

הפושעות הנאציות

  פישלזון דוד יוצא נגד נשים פושעות והמערכת שמגינה עליהם

ופוגעת בילדים

12/10/2005

 

פורסם באתר ילדים לא מתגרשים מאבא

 

לי הייתה שנה נוראית של ביזוי וניכור הורי עם פרספקטיבה מזעזעת על העולם הפמיניסטי שיצדיק כל אישה גם אם היא פושעת, בלי קשר למה שהיא עושה או לפשעים הנוראיים שהיא מבצעת, בלי נקיפות מצפון, ומתוך אמונה מטורפת בצדקת הדרך – ממש כמו שהנאצים התעללו ביהודים מתוך אידיאולוגיה – ולא בגלל שיהודים עשו משהו – כך גם הפמיניסטיות המטורפות מתעללות בגברים מתוך אידיאולוגיה

היום, לאחר שנים של פמיניזם ברור שאין דרך לתת שוויון לכל הנשים, בלי לאפשר לחלקן, הפושעות הזועקות כקוזק שנגזל,  לגנוב, לרמות, לרצוח ולהתעלל בחפים מפשע כי לא משנה כמה יתרונות חיוביים תיתן החברה לנשים אלה, הן לא מעוניינות להיות חלק חיובי הן רוצות רק לרמוס ולהרוס.

ולראיה - הפמיניסטיות הקיצוניות שמתנגדות להעברת הילדים ללהחזקתו של האב, עושות את זה למרות שברור ששינוי החוק הינו לטובת הנשים המבקשות שיוויון בכך שייתן להן שיוויון וחופש להרוויח את לחמן ביושר מבלי להיות לנטל על החברה.
לטובת הילדים שכן ברור שאבות שרוצים להחזיק ולטפל בילדיהם הם זן אדיר של אבירים נעלים שמוכנים להקריב את השקט האישי שלהם לטובת צאצאיהם תמורת כלום.

הפמיניסטיות הרדיקליות האלה, המתנגדות להעברת החזקת הילדים ( מלאה או שיוויונית ) לאבות, מחבלות בזדון בשוויון שהן כל כך מייחלות לו – לא מתוך רצון לעזור ולקדם את הרעיונות שלהן – להיפך – מתוך חוסר בושה תהומי של פושעות שרגילות לגנוב ולרמות ולא מבדילות בין אם הן גונבות מחברותיהן ה"נשים הטובות" או אפילו אחת מהשנייה.

חוסר הבושה שלהן נובע בין היתר גם ממערכת שלטון מוסתת ומפוחדת, חסרת יכולת להעניש נשים פושעות אלו – וכך גדל דור של פושעות חסרות מעצורים.

במציאות הפמיניסטיות הרדיקליות הקיצוניות האלו, שחנה בית הלחמי הינה אחת מנציגותין הצעקניות, גרמו למצב אבסורדי המעמיד בספק את אושיות הדמוקרטיה.

במציאות עוצרים גברים סתם ככה משום שהם גברים – וללא שום סיבה פרט לתלונה מגוחכת של אישה, ללא ראיה כלשהי.


גם לאחר שמתברר שהתלונה היא נבזית ושקרית – לא עושים לאישה שעברה עבירה פלילית בכך שהגישה תלונה כוזבת כלום!!!

למרות שההיגיון הפשוט אומר שכדי להשיג שוויון עדיף לנשים להעביר את החזקת  הילדים, לאבות – כלומר לקבוע את הגירושין כנקודת הזמן שבה האב יהיה אחראי לילדים – הן מוטרדות מ"איך נראה העניין בתקשורת"

למרות קיומם הברור של עשרות ארגוני נשים לא ברור לפמיניסטיות האלה, אילו ארגונים אמורים לפעול לטובת שוויון לנשים

ההיתממות מעוררת פליאה גם משום שהן מעמידות את טובת הילד כ"עילה צדקנית" ולא כדבר העיקרי שמעניין אותן.

המסר שמעבירים לדורות הבאים ע"י קיפוח ואפליית אחד הצדדים – ולא חשוב אם מדובר באב מקופח או באם מקופחת הוא מסר הקיפוח של הצד השני

לא חשוב מי הפושעת המתעללת בילדים או המתעללת באבות - יש לדאוג שבית המשפט יוכל ע"י מנגנון משומן ומעודכן לייצר צדק חברתי

חוק חזקת הגיל הרך גורם לחיזוק ה"קיפוח של נשים" בעיקר – להעמקת הקיפוח בכלל – ולכבילת ידיו של בית המשפט

אף על פי שמאות אלפי גברים מגיעים לאסוף את הילדים שלהם מהגן – מחליפים להם חיתולים – ועושים כביסה ורוחצים את הרצפה – קשה להבין למה המחוקק העניש נשים ונתן להן את העונש לעשות את המלאכות הפעוטות הללו בעצמן – אחרי קו הגירושין.
העובדה זו כנראה קשורה לדעה קדומה שהייתה למחוקק לפני 40 שנה על נשים.

למרות שעדיין ישנם נשים רבות המייחלות ומחפשות בעל מפרנס – יש גם נשים רבות   משכילות יפות ועצמאיות מסוגלות לפרנס את עצמן ללא צורך בחסדיו של גבר, למרות זאת רובן מחפשות בן זוג. !!

הבודדות שעדיין לא הפנימו את היכולת להיות עצמאית ולחיות בכבוד – בלי לגנוב או לרמות וצריכות עזרה, אכן מקבלות הרבה עזרה מהמדינה ומנצלות לרעה את הקופה הציבורית.

השימוש הציני בפסיכולוגיה כדי להצדיק פשעים הוא דרך גרועה מאד ולא משכנעת של מיעוט קטן של פושעות.

 
פושעת אלה שרואות את הילדים כנכס מניב וכמקור פרנסה ולא מבינות שהן פוגעות בילדים גורמות עוול נורא לחברה בכלל ולילדים שלנו
בפרט

בתי המשפט שניתקו אלפי ילדים מאביהם תוך התעללות רגשית ונפשית – שקבעו חיובי מזונות אבסורדיים בלתי הגיונים ובלתי  אפשריים – ובכך גזלו ממאות אלפי גברים את כבודם העצמי ואת יכולתם לפרנס את עצמם בכבוד, כך גזלו מהם את הרצון להמשיך לחיות – ופגעו בראש ובראשונה בחברה כולה

הכותב הוא אב רגיל – מושפל ומבוזה כמו מאות אלפים אחרים – המשלם סכומי מזונות גבוהים, ולמרות זאת לא רואה את בנו - ובתי המשפט והפמנסטיות הרדיקליות מתקרנפים ואין מה לעשות!!!

 
 

 

Hit Counter