מגילת עצמאות

נציבות תלונות

 


 

 
 

השוטרים ערכו אורגיה, היחידה פורקה

 

פרסום ראשון: קבוצה של 3 שוטרים נהגה לקיים בקביעות אורגיות עם אשתו של שוטר רביעי. הוא גילה על כך, תקף את אשתו ונעצר. היחידה פורקה וחבריה פוזרו ביחידות אחרות. "אנחנו חשים מושפלים ומבוישים" אומר ל-ynet גורם במשטרה
איל בן

מבוכה קשה במשטרת ישראל: ל-ynet נודע כי יחידה יוקרתית באחד המחוזות פורקה לאחר ששלושה מחבריה ערכו אורגיה עם אשתו של חברם ליחידה.

לפני כשבועיים הוזעק אחד השוטרים ביחידה למשימה שגרתית על ידי הממונה עליו ביחידה. אלא ש"המשימה השגרתית" התבררה למעשה כאמתלה להרחקתו מביתו. באותה שעה הגיעו ראש היחידה, יחד עם עוד שני שוטרים, לביתו של חברם. אשתו פתחה להם את הדלת - והארבעה עברו לקיים אורגיה סוערת, ולא בפעם הראשונה.

בניגוד לפעמים קודמות, הפעם הגיע הסיפור לאוזניו של הבעל, וזה בתגובה תקף את אשתו. המחלקה לחקירות שוטרים פתחה נגדו בחקירה והוא נעצר. נשקו נלקח והוצא נגדו צו הרחקה מהבית.

הפרשה גרמה לזעזוע במשטרה: הוחלט לפרק מיד את היחידה, המונה שבעה אנשים, ולפזר את אנשיה ביחידות אחרות, מרוחקות זו מזו. במקומם הובאו שוטרים מיחידות אחרות. משתתפי האורגיה הועמדו בפני דין משמעתי, ונשקו של אחד מהם נלקח ממנו.

השוטרים ברחבי הארץ עדיין מתקשים להתאושש מהפרשה, שהפכה לשיחת היום ביחידותיהם, דווקא בימים של פעילות אינטנסיבית נגד הטרור. "אנחנו חשים מושפלים ומבוישים בגלל הסיפור הזה", אמר ל-ynet גורם במשטרה. "השלושה האלה פגעו פגיעה אנושה בקוד הבסיסי של השוטרים – האמון. כשאתה לא יודע אם לסמוך על החבר שלך בפעולות הקשות שאיתן אתה מתמודד, אז באותו הרגע איבדת את היכולת שלך לפעול", אמר הגורם.

מהמחלקה לחקירת שוטרים נמסר בתגובה כי "הנושא נמצא כעת בחקירה".

 

 

Hit Counter